Czym kierować się przy wyborze paneli szklanych?

with Brak komentarzy

Czym kierować się przy wyborze paneli szklanych w kuchni?

Zamawiając panele szklane do kuchni oraz fartuchy szklane do mebli kuchennych, warto zlecić pomiar specjalistom mającym w tym doświadczenie. Fachowcy wykonają pomiary dokładnymi laserowymi miernikami (tolerancja błędu +/- 1mm), dzięki czemu będziemy mieli pewność, że zamówione panele będą idealnie dopasowane do wnęki. W trosce o estetykę lepiej nie wykonywać pomiarów samodzielnie, ponieważ mogą być niezbyt dokładne.

Wybierając grafikę warto zwrócić uwagę na aranżację pomieszczenia i dostosować grafikę pod względem kolorystyki. Do małej kuchni dobrze sprawdzą się jasne, jednolite kolory, niekoniecznie z nadrukiem czy grafiką. Jasne barwy optycznie powiększą małą przestrzeń, podczas gdy zbyt przeładowana grafika może optycznie pomniejszyć wnętrze. W dużej metrażowo kuchni można pozwolić sobie na więcej i umieścić na ścianie kompozycję krajobrazów lub grafik.

Jeśli zdecydujemy się na samodzielny montaż musimy pamiętać, że ściana powinna zostać odpowiednio przygotowana do umieszczenia na niej paneli. Przede wszystkim powinna być wyrównana, zagruntowana, nie musi być pomalowana.

Zostaw Komentarz