Kuchnia szyba

with Brak komentarzy

Kuchnia szyba

zwracam się z prośbą o informacje na temat kosztów wykonania szyby do kuchni (zdjęcia poglądowe w załączeniu). Preferowany kolor szyby to mleczny, w ciepłym odcieniu (nie przezroczysty). Są potrzebne 4 otwory na gniazdka.
Szacunkowe wymiary to:
(wys. x szer.)
93 cm x 80 cm (nad kuchenka)
67 cm x 58 cm
67 cm x 230 cm (nad zlewem
szyba do kuchni
kuchnia szyba
Proszę również o informację na temat ewentualnego terminu dokonania pomiaru i jej montażu.
Miejsce realizacji to Wrocław, ul. Jesionowa (Tarnogaj).
Z góry dziękuję za szybka odpowiedź.
Pozdrawiam,
Katarzyna
ODP.
Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie posiadamy szkło do kuchni jednokolorowe typu lacobel. Pełna wycenę przesłaliśmy mailem. Zapraszamy.
---

Zapytanie ofertowe

Dzień dobry,
Jestem zainteresowany Państwa ofertą, jeżeli chodzi o wykonanie usług szklanych, w skład których wchodziłyby: drzwi szklane prysznicowe, panel szklany do kuchni oraz lustro łazienkowe. Jeżeli chodzi wstępne założenia wyrobów to postaram się jak najszczegółowiej to opisać.
Łazienka, jak na poniższej wizualizacji, drzwi przesuwne wraz z ustabilizowaną szybą na długość 158 cm.
Co do lustra, jeszcze nie mamy sprecyzowanych wymagań ale chcemy aby było to zwykłe lustro bez dekoracji przymocowane bezpośrednio do ściany. Długość to około 120 cm, wysokość nie znana póki co, ale załóżmy 80 cm, chyba, że liczą Państwo od m2, to byłoby wspaniale poznać cenę takiego metra.
Kuchnia, chcielibyśmy panel o wysokości 55 cm i długościach ok. 220 cm i 210 cm. Kuchnia jest w kształcie litery L jak na poniższej wizualizacji, natomiast tekstura powiedzmy, jak na ostatniej. Aczkolwiek może Państwo mają jakieś propozycje do kuchni białej połączonej z drewnem.
Proszę o podanie ceny wyżej opisanych wyrobów oraz jaki jest czas realizacji i czy oferują Państwo montaż, docinkę np. pod gniazdka, itp.
Czekam na odpowiedź, w razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Radosław
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Mailem odesłaliśmy panu ofertę na panel szklany, lustra i drzwi prysznicowe. W chwili obecnej mamy szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy.
Dzień dobry
poproszę o wycenę fartucha szklanego do kuchni. Nie mam jeszcze super dokładnych wymiarów, ale mniej więcej będzie to tak jak na załączonym projekcie.
Jeden fartuch we wnęce o szerokosci 120cm i wysokosci okolo 60cm.
Drugi nad płytka szafka- szerokosc okolo 110cm, wysokosc 50 lub 60 cm (nie wiem ktora wysokosc wybrac). Nastepnie jest maly zakret o glebokosci 12,5 cm i ostatnia czesc przy barku/wyspie - wysokosc 50/60 cm i szerokosc tak, jak blat- 60 cm.
fartuch szklany w kuchni
Poproszę o wycenę szkła przezroczystego oraz białego. Blat będzie z konglomeratu kwarcowego w kolorze Noble Supreme White (i gdyby szkło miało być białe to takie żeby zlewało się z tym blatem). Z góry dziękuje i pozdrawiam.
W razie pytań jestem pod telefonem.
Dorota

Dzień dobry,

Witam, interesuje mnie panel szklany hartowany nadblatowy do kuchni w
kształcie litery U. Wysokość ok 47 cm cm, długość pierwszej ściany to 250 cm, długość drugiej ściany 60 cm, długość trzeciej ściany 60 cm. Na dłuższej ścianie
dwa otwory na gniazdka.
Proszę o wycenę w dwóch wariantach:
1. panel z grafiką
2. panel lakierowany kolor biały lub zbliżony do białego
Cena powinna obejmować, szczegółowy pomiar oraz montaż we Wrocławiu.

ODP.
Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie posiadamy szkło do kuchni. Pełna wycenę przesłaliśmy mailem. Zapraszamy.
Glass Designer panele szklane Wrocław.

Zostaw Komentarz