Szkło dekoracyjne do kuchni

with Brak komentarzy

Witam.
Interesuje nas panel szklany do kuchni z hartowanego szkła tzw. szkło dekoracyjne, odpornego na temperaturę.
Dopiero oberwaliśmy mieszkanie i będziemy urządzać kuchnię (aneks). Będzie to narożna kuchnia i chcielibyśmy aby panel był z nadrukiem tylko tak wykonanym żeby było to jedno zdjęcie które łączy się w całość w narożniku. Wstępne wymiary paneli to:
2250mm x 500mm (dł. x wys.) jeden otwór na gniazdko fi 60mm – gniazdko 220mm od prawego brzegu panelu.
1500mm x 500mm (dł. x wys.) jeden otwór na gniazdko fi 60mm – gniazdko 290mm od prawego brzegu panelu, narożnika ściany. z dodatkowym wyższym miejscem w miejscu gdzie będzie okap.
Jeśli jest możliwość wykonania takich paneli w jednej kawałku, a nie łączonych z części.
Interesuje nas już wszystko razem z montażem, byłoby to montowane we Wróblowicach “Osiedle Lutynia” ok.3km od granicy Wrocławia.
Proszę o przedstawienie wstępnej oferty.
Z góry dziękuję
Tomasz

 

ODP. Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie znajduje się szkło dekoracyjne do kuchni. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Dokładną wycenę przesłaliśmy drogą mailową. Zapraszamy do współpracy.

Dziękuję bardzo za ofertę, mam jeszcze jedno pytanie, bo ten jeden panel w jednym miejscu przy okapie ma być wyższy czy jest możliwość wykonania tego w jednym elemencie inaczej będę musiał meble przeprojektować.

Pozdrawiam
Tomasz

ODP. Dla bezpieczeństwa i trwałości panele szklane składamy tylko w elementach prostokątnych lub kwadratowych. W tym przypadku można zastosować wstawkę o takim kształcie.

Zostaw Komentarz